Reklama na Instagramie – dlaczego warto z niej korzystać?

Wiele firm poszukuje miejsc, w których mogą się zareklamować. Zależy im jednak na tym, aby coś mieli z tej reklamy oraz przyniosła im założony sukces. Skończyły się już czasy reklamy prasowej. Pójdźmy w social media. Świetny jest Instagram. Dlaczego – przekonamy się o tym już za chwilę. Instagram ma naprawdę wiele zalety.

Przede wszystkim przedstawiać może firmę bądź też organizację w sposób bardziej ludzki, który jest typowy dla kampanii w social mediach. Możemy stworzyć na przykład kreacje informacyjnych postów, zaangażować użytkowników w umieszczanie postów z hashtagiem akcji promowanej, jak i także używać zwykłych grafik z bardzo chwytliwymi opisami. Możliwości w zasadzie są nieskończone. Co więcej Instagram posiada ogromny zasięg. Jest to tak naprawdę trzeci jeśli chodzi o wielkość portal na świecie. Jest na liście zaraz za YouTubem oraz oczywiście Facebookiem.

Jakby tego było mało jest to agregat trendów oraz także zachowań. Pozwala to na monitorowanie grupy użytkowników oraz także dostosować wszelkie informacje do przyszłych kampanii. Pozwala na trzymanie się blisko trendów, które przysłużą się na pewno reklamie. Najważniejsze jest jednak to, że pozwala na wyświetlanie nienachalnych oraz nieodrzucających reklam. Daje do tego możliwość wyboru: do kogo, gdzie lub też gdzie i do kogo chcemy swoją reklamę kierować. Na pewno już po pierwszej kampanii będziemy bardzo zadowoleni z wyników i będziemy już myśleli o kolejnych.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*